Taniec nowoczesny, czyli jaki?

 

Taniec nowoczesny to niesamowita mieszanka różnych stylów tanecznych. Tu nie ma miejsca na nudę! Podczas zajęć poznajemy elementy rozmaitych stylów: disco łączy się z hip-hopem, dance ze stylem ulicznym, a wszystko uzupełniają inspiracje jazzowe czy funky. Brzmi jak prawdziwe szaleństwo? Taki właśnie jest taniec nowoczesny dla dzieci – Poznań pokochał te zajęcia! Nasze zajęcia taneczne dla dzieci to sposób na to, by Twoja pociecha poznała taniec nowoczesny oraz swoje ciało – jego możliwości i ograniczenia. Dbamy o prawidłową postawę, rozgrzewkę i rozciąganie, dzięki czemu wszystkie dzieci pracują nad swoimi sylwetkami w najlepszy możliwy sposób – poprzez zabawę. Nie obawiaj się, jeśli Twoje dziecko nie zna żadnych kroków tanecznych i nie potrafi tańczyć do rytmu; nasza szkoła tańca to miejsce, w którym poczuje prawdziwą radość płynącą z ruchu i pokocha taniec.

 

Taniec współczesny – balet w nowoczesnej odsłonie

 

Balet kojarzy Ci się wyłącznie z niewygodnymi butami, tiulem i dziwnymi pozami przyjmowanymi w rytm muzyki klasycznej? Nie każdy musi kochać ten styl tańca – i bardzo dobrze! W końcu zarówno dorośli, jak i dzieci mają swoje preferencje. A gdyby tak pozbawić balet wszystkich sztywnych zasad i połączyć jego układy z nowoczesną akrobatyką? Taniec współczesny to właśnie taka nowoczesna odsłona baletu. Tu tancerze i tancerki skupiają się na tym, by swoim tańcem opowiedzieć historię i wyrazić swoje emocje. Taniec współczesny pokochali dorośli na całym świecie; teraz na zajęcia mogą uczęszczać także dzieci. Zapraszamy miłośników ruchu, wielbicielki tańca, małych pasjonatów i pasjonatki sportu oraz wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały okazji uczęszczać do szkoły tańca. Poznań i szkoła tańca BALTIMA to jedna z nielicznych lokalizacji, w których dzieci mogą skorzystać z tak bogatej oferty i jednocześnie ćwiczyć w małym gronie i miłej atmosferze.

 

BALTIMA – szkoła tańca dla każdego

 

Misją naszej szkoły tańca jest nie tylko nauka tańca, ale również pokazywanie dzieciom nowych możliwości i ścieżek, którymi mogą podążać. Taniec nowoczesny to czysta przyjemność z tańca, łącząca w sobie elementy różnych stylów – dzięki temu Twoja pociecha sama przekona się, co odpowiada jej najbardziej. Oferujemy zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych, starszych i młodszych dzieci oraz dorosłych. Bogata oferta i kilka lokalizacji sprawiają, że w naszej szkole tańca każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu: przedstawimy możliwości oraz pomożemy w wyborze zajęć najlepiej dobranych do indywidualnych preferencji.

.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies na potrzeby prawidłowej realizacji usługi dla użytkowników, a także opracowywania statystyk z zakresu korzystania z serwisu. Korzystanie z serwisu przy niezmienionych ustawieniach przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczone na urządzeniu końcowym.
Rozumiem i akceptuję.