Sprawdź grafik

Zapisz się!

Ruch to zdrowie – zajrzyj do szkoły tańca!

O zaletach regularnego uprawiania aktywności fizycznej powiedziano już chyba wszystko. To sposób na lepszą koordynację, wzmocnienie organizmu, poprawę sylwetki, lepszą odporność – ale również odpoczynek po wielogodzinnym wysiłku intelektualnym. Każdemu dziecku przyda się zdrowa porcja ruchu! Co jednak, jeśli Twoja pociecha nie znosi zajęć wychowania fizycznego w szkole i nie chce nawet słyszeć o dodatkowych zajęciach sportowych?

Zaproponuj jej coś zupełnie innego: zajęcia taneczne dla dzieci! Poznań to miejsce, w którym można skorzystać z tej formy aktywności, wybierając ofertę szkoły Baltima – to świetna zabawa i jednocześnie kompleksowy trening. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły tańca, zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Taniec dla dzieci – Poznań

Zajęcia taneczne dla dzieci różnią się od tych dedykowanych dorosłym: tu liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Poprzez taniec dzieci mogą wyrazić siebie, wyładować negatywne emocje; poznają nowych znajomych, nawiązują przyjaźnie i jednocześnie dostarczają organizmowi zdrową porcję ruchu. Nie są to przy tym typowe zajęcia sportowe, często nastawione przede wszystkim na rywalizację. Tu dzieci współpracują ze sobą lub ćwiczą indywidualnie – bez rozgrywania meczów czy innych zadań bazujących na rywalizacji.

Taniec nowoczesny, akrobatyka, gimnastyka, a może balet? W naszej ofercie z pewnością znajdziecie zajęcia dopasowane do potrzeb i możliwości dziecka. Sprawdź, jakie możliwości oferuje nowoczesna szkoła tańca – Poznań zaprasza!

Taniec nowoczesny, gimnastyka i inne zajęcia – propozycje zajęć dla starszych i młodszych

Nasza szkoła tańca i baletu to nowoczesna placówka, w której ogromną uwagę przywiązuje się do dobrej zabawy, miłej atmosfery i przyjemności płynącej z tańca. Wszystko to sprawia, że nasi klienci – zarówno dorośli zakochani w tańcu, jak i dzieci dopiero odkrywające swoją drogę – z przyjemnością wracają na kolejne zajęcia. Prowadzimy grupy początkujące oraz dla zaawansowanych i zapraszamy wszystkie dzieci – starsze i młodsze. Nasza szkoła to coś więcej niż tylko taniec dla dzieci: Poznań potwierdzi, że promujemy zdrowy ruch, aktywność fizyczną jako zdrowy sposób na spędzanie wolnego czasu oraz miłości do tańca i muzyki.

Nieważne, czy Twoje dziecko uwielbia podrygiwać do każdej muzyki, którą usłyszy, czy też zupełnie nie zwraca uwagi na rytm – podczas naszych zajęć z pewnością spodoba mu się taniec. Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego każde zajęcia to również rozgrzewka oraz rozciąganie i ćwiczenia ogólnorozwojowe; dzięki temu minimalizujemy ryzyko kontuzji oraz zapewniamy dzieciom najzdrowszy rodzaj aktywności fizycznej.

.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies na potrzeby prawidłowej realizacji usługi dla użytkowników, a także opracowywania statystyk z zakresu korzystania z serwisu. Korzystanie z serwisu przy niezmienionych ustawieniach przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczone na urządzeniu końcowym.
Rozumiem i akceptuję.