Akrobatyka dla dzieci – Poznań zaprasza!

Zajęcia akrobatyczne polegają na wykonywaniu rozmaitych układów i figur, takich jak stanie na rękach, przerzuty, salta, piramidy i szpagaty. W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci: Poznań to miejsce, w którym mieści się szkoła baletu i tańca Baltima – tu znajdziesz treningi obejmujące rozwój ruchowy w bezpiecznych warunkach, ale również dobrą zabawę. To sprawia, że młodsze i starsze dzieci kochają zajęcia akrobatyczne. Jeśli chcesz, by Twoja pociecha pokochała ruch, sprawdź, co oferuje nasza szkoła tańca. Poznańska Baltima zaprasza!

 

Akrobatyka dla dzieci: wszechstronny rozwój poprzez zabawę

Zajęcia z akrobatyki to szereg ćwiczeń wzmacniających ciało: wyskoki, wspięcia, przewroty i inne figury to zdrowa porcja ruchu i poprawa ogólnej sprawności fizycznej oraz koordynacji ruchowej. Treningi zostały ułożone w taki sposób, by dzieci ćwiczyły swoją zwinność i gibkość oraz zdolność rytmicznego poruszania się – to doskonałe zajęcia motoryczne zarówno dla początkujących, jak i dzieci uprawiających inne dyscypliny sportu. Akrobatyka dla dzieci to również doskonała zabawa: nasi najmłodsi podopieczni uwielbiają treningi, podczas których poznają rozmaite figury i układy, ale również bawią się z rówieśnikami. Twoje dziecko nie przepada za basenem, niechętnie bierze udział w zajęciach sportowych, nie lubi piłki nożnej? Pora spróbować czegoś zupełnie nowego – może spodoba mu się akrobatyka dla dzieci? Poznań ma do dyspozycji najlepszych instruktorów, którzy prowadzą zajęcia dostosowane do wieku uczestników, interesujące, sprawiające dzieciom dużo przyjemności i przede wszystkim bezpieczne. Podczas zajęć tego rodzaju łatwo o upadki i kontuzje, dlatego prawidłowa rozgrzewka oraz dodatkowe zabezpieczenia to dla nas priorytet.

 

BALTIMA: zajęcia akrobatyczne dla młodszych i starszych

Nasza szkoła tańca oferuje rozmaite zajęcia taneczne oraz ruchowe dla dzieci i dorosłych. Dbamy o miłą atmosferę, dzięki której zajęcia akrobatyczne to prawdziwa przyjemność. Współpracujemy z najlepszą kadrą szkoleniową: nasi instruktorzy mają duże doświadczenie w zakresie tańca, ale również prowadzenia zajęć z najmłodszymi. Wszystko to sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia i bawią się, ćwiczą oraz przygotowują do występów. Zadbaj o to, by Twoje dziecko pokochało zdrowe formy spędzania wolnego czasu i poznało przyjemność, jaką niesie regularne uprawianie sportu. W ten sposób wyrobi w sobie zdrowe nawyki na całe życie! Zapraszamy nie tylko na zajęcia akrobatyczne, ale również balet – Poznań to jedna z naszych lokalizacji.

.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies na potrzeby prawidłowej realizacji usługi dla użytkowników, a także opracowywania statystyk z zakresu korzystania z serwisu. Korzystanie z serwisu przy niezmienionych ustawieniach przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczone na urządzeniu końcowym.
Rozumiem i akceptuję.