Koniec sezonu 2019/2020

Kochani, dziękuję za miniony sezon. Nie był on taki jak zwykle... nie zakończyliśmy go na scenie... ale tradycji stało się zadość i zatańczyliśmy wspólną codę :)

Dziękujemy Wam Kochani Rodzice za okazane wsparcie, życzliwość, lojalność, za to że wasze słowa, gesty, niekiedy tylko przesłany mały uśmiech, były pełne wiary i nadziei. Dla nas to było jak wiatr wiejący w żagle, napędzało do dalszej, dawało energię i siłę by sprostać nowym wyzwaniom. Dziękujemy za to, że motywowaliście dzieci, gdy zdarzały się gorsze dni. Bez Waszej pomocy i zaangażowania to by się nie udało.

Gratulujemy Naszym Tancerkom przede wszystkim odwagi (nie łatwo jest stanąć przed kamerą, sami się o tym przekonaliśmy, gdy nagrywaliśmy dla Was pierwsze filmy), gratulujemy pięknych tańców, tego jak ładnie się rozwinęłyście zdobywając nowe umiejętności. Ale dziękujemy także za Waszą ogromną pracę, za obecność na zajęciach i za Wasz uśmiech, który radował nasze serca.

Gratulujemy także Helence, która kontynuować będzie naukę w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej. Życzymy wytrwałości i zadowolenia z dalszej nauki tańca :)
Bardzo się cieszymy, że nasza kolejna Tancereczka dołączyła do grona uczennic OSB. Powodzenia Helenko!!!

Pięknie dziękuję moim wspaniałym współpracownikom: instruktorom tańca p. Oldze, p. Monice, p. Oldze, instruktorom akrobatyki p. Łukaszowi i p. Andrzejowi za ich włożoną pracę, za ich energię, piękne choreografie, świetny kontakt z dziećmi, umiejętność motywacji i zwyczajnej rozmowy :)

Sezon artystyczny 2019/2020 zamykamy -  był on inny... momentami trudny, jednak uważam za bardzo udany :)


     Życzymy Wam Kochani wypoczynku, ciekawych przygód i pięknej pogody w czasie wakacji.


W lipcu i sierpniu będzie okazja potańczyć z nami podczas warsztatów wakacyjnych, szczegóły znajdziecie tutaj https://www.baltima.eu/lato.html 
Zbierajcie siły na nowy sezon, ładujecie energię, bo zaczynamy jak zwykle we wrześniu :) Nowy grafik już pod koniec sierpnia.

Do zobaczenia!!!
I.O.

.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies na potrzeby prawidłowej realizacji usługi dla użytkowników, a także opracowywania statystyk z zakresu korzystania z serwisu. Korzystanie z serwisu przy niezmienionych ustawieniach przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczone na urządzeniu końcowym.
Rozumiem i akceptuję.