BALTIMA

Wakacje z tańcem

Aktualności

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Gdzie odbywają się zajęcia?

Koncerty

Ulubione linki

Praca

Kontakt
Zajęcia baletowe dla dzieci
Akrobatyka
HIP HOP, Jazz dla dzieci

  Nowy grafik zajęć:

Grafik w przygotowaniu…

 
Zajęcia trwają 45min.

Koszt udziału w zajęciach:

25 zł za jedne zajęcia, płatność za miesiąc z góry.

Prowadząca:  Olga Oleksiak

Jej przygoda z tańcem zaczęła się gdy miała 5 lat; początkowo za namową rodziców, lecz z czasem taniec stał się całym jej życiem. Ukończyła 6 lat Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, gdzie uczyła się technik tańca klasycznego, ludowego, charakterystycznego, jazzu i tańca współczesnego. Swoje umiejętności prezentowała niejednokrotnie na scenach Teatru Wielkiego i Filharmonii Poznańskiej. Po odejściu ze szkoły postawiła na bardziej nowoczesne formy tańca i dołączyła do grupy Fresh, gdzie trenowała takie stylu jak hip hop, new style, house, locking, popping, crump, wacking, a także modern jazz, który stał się jej największą pasją. Umiejętności w zakresie tańca wspołczesnego doskonaliła na licznych warsztatach ze specjalistami m.in. z Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. Jeszcze w Szkole Baletowej rozpoczęła współpracę z Orkiestrą Miasta Poznania, w której tańczy do dziś jako mażoretka. Pracowała także w Grecji jako choreograf animatorów, gdzie prowadziła codziennie lekcje tańca brzucha i tworzyła choreografie do takich miuzikali, jak Grease, Mamma mia, Zorro czy Moulin Rouge.
     Studiuje Polonistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Taniec w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych, a dodatkowo uczy się języka włoskiego, który jest jej kolejną pasją. Należy także do Sekcji Aerobiku Sportowego UAMu, ma już na swoim koncie tytuł Mistrzyni Wielkopolski w Aerobiku Rekreacyjnym.
     Olga jest zawsze uśmiechnięta, ale też dość ekstrawagancka, co daje się odczuć w jej choreografiach tańca współczesnego. Ponad wszystko ceni sobie oryginalność i unikanie schematów, w swojej twórczości szuka rozwiązań, po które nikt jeszcze nie sięgnął. W tańcu najważniejsza jest osobowość i to, co mamy w sercach, "co nam w duszy gra", a modern jazz to jedyny styl, w którym możemy stuprocentowo wyrazić siebie i wszystkie nasze nawet najdziwniejsze  emocje. Nie jest więc zaskoczeniem, że własnie ten styl Olga pokochała najbardziej.  
BALTIMA
Aktualności
Zajęcia dla dzieci i młodzieży
Gdzie odbywają się zajęcia?
Koncerty
Ulubione linki
Praca
Kontakt
Serdecznie zapraszamy!